Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
EN | DE | CZ   
Do oblíbených   Doporučit přátelům   Napište nám   Novinky   Partneři
 

ROMANTICKÉ VÍKENDY PRO DVA, POBYTY PRO SENIORY, WELLNESS VÍKEND PRO ŽENY

Ubytování | Kongresový sál | Wellness | Víkendové pobyty

Víkendové pobyty – Hotel Tommy Náchod

Speciální nabídka pro naše víkendové pobyty

Nabídka pobytových balíčků Hotelu TOMMY platí standardně na víkendy či prodloužené víkendy.

  • Možnost fakturace na zaměstnavatele (FKSP)
  • Dárkové poukazy
Víkendový pobyt - Romantický víkend pana 'Amora'
Romantický víkend pana "Amora"
Víkendový pobyt - Prodloužený víkend pro ženy
Prodloužený víkend pro ženy
Víkendový pobyt - Ve službách jejího Veličenstva
Ve službách Jejího Veličenstva
 

Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí
Romantická noc
s klíčem od Vašich srdcí
Víkendový pobyt - Na vlnách relaxace
Víkendový pobyt
„Na vlnách relaxace“
Exkluzivní pobyt s léčebnou rašelinovou kúrou se slevou 45%
Exkluzivní pobyt s léčebnou rašelinovou kúrou se slevou 45%
 


Hotel Tommy a nádherná krajina Kladského pomezí je ideální cíl pro Váš víkendový pobyt. Utečte pryč z rušného města a zažijte relaxační víkend v krajině příběhů a nostalgické historie. Váš víkendový pobyt se stane nezapomenutelným zážitkem díky regionu „Kladského pomezí“: lázeňské městečko Kudowa Zdrój v PL, Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny, Bledné skály, procházka na Státní zámek Náchod, prohlídka ZOO ve Dvoře Králové, romantická procházka s ochutnávkou pramene Ida v nově otevřeném prameníku v Lázních Běloves v Náchodě, výlet do Ratibořic - Babiččina údolí, kouzlo vojenské historie s návštěvou válečných opevnění – Dobrošov, Březinka, Voda a spousta dalších.

Po celodenním objevování krás této krajiny a okolí na Vás přímo v hotelu čeká krytý bazén s protiproudem, vířivá vana whirlpool, infra kabina, finská sauna, hydromasážní vana a především několik kvalifikovaných masérů, kteří Vám poradí a nabídnou širokou škálu relaxačních a rekondičních masáží. Pokud dáte přednost naprostému soukromí v oddělené zóně relaxačního centra, můžete se těšit na „Romantický wellness pana Amora“ , „Královský wellness royal“ nebo wellness balíček „Levandulový sen“.

Romantickou atmosféru Vašeho víkendového pobytu ještě podpoříte fantastickou večeří při svíčkách v naší útulné restauraci. Kompletní nabídku naší restaurace na našich webových stránkách v sekci „Restaurace“.

Doufáme, že Vás zaujme alespoň jeden víkendový pobyt z naší nabídky wellness pobytů: Romantický víkend pana „Amora“, Prodloužený víkend pro ženy, wellness balíček „Ve službách Jejího Veličenstva“, víkendový pobyt „Na vlnách relaxace“ a nebo v našem hotelu můžete strávit pouze jednu „Romantickou noc s klíčem od Vašich srdcí“ .

Pokud jste si ale nevybrali žádný víkendový pobyt z naší standardní nabídky, s radostí Vám připravíme wellness víkend dle Vašeho přání a představ. Obraťte se prosím na hotelovou recepci na telefonním čísle +420 491 452 452.


© 2008 HOTEL TOMMY NÁCHOD / Congress & Relax center   Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.