Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
EN | DE | CZ   
Do oblíbených   Doporučit přátelům   Napište nám   Novinky   Partneři
 

ROMANTICKÉ VÍKENDY PRO DVA, POBYTY PRO SENIORY, WELLNESS VÍKEND PRO ŽENY

Ubytování | Kongresový sál | Wellness | Víkendové pobyty

Víkendové pobyty – Hotel Tommy Náchod

Speciální nabídka pro naše víkendové pobyty

Nabídka pobytových balíčků Hotelu TOMMY platí standardně na víkendy či prodloužené víkendy.

  • Možnost fakturace na zaměstnavatele (FKSP)
  • Dárkové poukazy
Víkendový pobyt - Romantický víkend pana 'Amora'
Romantický víkend pana "Amora"
Víkendový pobyt - Prodloužený víkend pro ženy
Prodloužený víkend pro ženy
Víkendový pobyt - Ve službách jejího Veličenstva
Ve službách Jejího Veličenstva
 

Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí
Romantická noc
s klíčem od Vašich srdcí
Víkendový pobyt - Na vlnách relaxace
Víkendový pobyt
„Na vlnách relaxace“
Exkluzivní pobyt s léčebnou rašelinovou kúrou se slevou 45%
Exkluzivní pobyt s léčebnou rašelinovou kúrou se slevou 45%
 


Plánujete strávit dovolenou v nádherném okolí města Náchod? Chcete si odpočinout od stresu v překrásné přírodě regionu Kladského pomezí? Hledáte originální dárek pro svoji drahou polovičku, rodiče nebo přátele? Rádi byste si vychutnali novomanželské líbánky, oslavili zasnoubení nebo výročí svatby po několika letech? Vyberte si z naší nabídky víkendových pobytů – právě pro Vás jsme připravili několik nezapomenutelných dní.

Tyto víkendové pobyty jsme pro Vás navrhly tak, abyste co nejlépe prožili svůj volný čas, který máte k dispozici na odpočinek. Vyberte si z naší nabídky dovolených nebo víkendových pobytů pro dva a zbytek nechte už na nás - královsky se o Vás postaráme!

Pokud hledáte romantické ubytování na víkend pro Vás a Vaši drahou polovičku, jistě Vás zaujme balíček Romantický víkend pana „Amora“. Nechte se s partnerem či partnerkou hýčkat a nezapomínejte – láska kvete v každém věku. Romantiku u nás můžete prožívat, ať je Vám dvacet, čtyřicet nebo šedesát let!

Plánujete dámskou jízdu s kamarádkami? Potom neváhejte a využijte náš balíček Prodloužený víkend pro ženy. Ubytování v našem hotelu můžete spojit s nákupy ve městě Náchod nebo na trzích v Polsku ve městě Kudowa Zdrój. Uděláme vše proto, abyste si svůj víkendový pobyt „á la ženy“ u nás maximálně užily.

Pokud chcete celý víkendový pobyt strávit v hotelu a nechat o sebe královsky pečovat, objednejte si náš víkendový pobyt Ve službách Jejího Veličenstva.

Vždy v polovině února žehná lásce zamilovaných jejich patron Svatý Valentýn. V těchto dnech je možná o to větší příležitost prožít krásné okamžiky s Vaším partnerem či partnerkou. Láskou okořeněný víkendový pobyt pro dva Vám dopřeje několik nerušených okamžiků romantiky. Pokud toužíte právě po něčem takovém, přijeďte k nám na víkendový pobyt Valentýnské políbení v Hotelu TOMMY.

Po božském odpočinku by byl hřích nenavštívit krásy a klenoty regionu Kladského pomezí, neboť snad jen v tomto koutě naší země můžete na několika málo kilometrech najít tak bohatou a pestrou nabídku výletů. V okolí hotelu a města Náchod je mnoho historických památek a přírodních zajímavostí, které můžete o dovolené navštívit. Výlety a procházky budou tvořit pomyslnou třešinku na dortu a vy už při samém příjezdu zjistíte, že nejen do Hotelu TOMMY, ale do města Náchod a regionu Kladské pomezí se vždy budete rádi vracet…


© 2008 HOTEL TOMMY NÁCHOD / Congress & Relax center   Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.