Hotel Tommy - Oficiální web info@hotel-tommy.com +420 491 452 452
On-line rezervace
Přejít k rezervaci
skrýt rezervacizobrazit rezervaci

Na kole po Kladském pomezí

Kladské pomezí je rájem cyklistů. Nespočet cyklistických tras vás provede úžasnými místy tohoto regionu. Objevujte nádherné lokality ze sedla a využijte při tom i cyklobusy Kladského pomezí, které vás přesunou i na vzdálenější místa k prozkoumání. 
Hotel TOMMY ZDARMA poskytuje uzamykatelnou garáž, kde můžete po domluvě s recepcí vaše kola uschovat.

Cyklobusy Kladským pomezím

V létě můžete využít cyklobusů, které vás zavezou na atraktivní turistická místa a zase zpátky. Zapůjčení kola přímo na nádraží nabízí České dráhy ve vlakové stanici Česká Skalice. Vypůjčené kolo vrátíte zase ve Skalici nebo ve stanicích Červený Kostelec a Náchod.

Veškeré tyto materiály jsou ke stažení zde: https://kladskepomezi.cz/aktivity/cyklistika

 

Tip

České dráhy půjčojí kola, která lze zapůjčit i po domluvě s ČD v Náchodě. Více informací zde. ( Hotel TOMMY tuto půjčovnu nezařizuju ani se nijak nepodílí. Vše je po vlastní domluvě.)

https://www.cd.cz/dalsi-sluzby/pujcovny-kol-cd-bike/default.htmhttps://www.cd.cz/dalsi-sluzby/pujcovny-kol-cd-bike/default.htm

Hotel tommy v pořadu Cyklotoulky

V sobotu 5. 9. 2020 Česká televize na svém druhém kanále odvysílala díl pořadu Cyklotoulky o krásách Kladského pomezí. Měli jsme tu čest ubytovat a hostit hlavní protagonisty i štáb, část pořadu se natáčela přímo v Hotelu Tommy.

Podívat se na tento díl můžete v archivu České televize.