ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online
18.10.2023

Hotel Tommy oslavil 15 narozeniny velkolepým večerem


S hrdostí oznamujeme, že Hotel Tommy nedávno oslavil své 15 narozeniny, a to s nádechem elegance a luxusu. Oslava, která se uskutečnila dne 12. října, přinesla neopakovatelný společenský zážitek a jednoznačně potvrdila, že Hotel Tommy zůstává nepostradatelným hráčem cestovního ruchu v Kladském pomezí.


V Hotelu TOMMY jsme rodina, a tak vždy klademe důraz na osobní přístup, rodinnou atmosféru a podporu regionálního partnerství. Tímto duchem se nesla i naše narozeninová oslava, kde jsme měli tu čest přivítat významné osobnosti regionu, obchodní partnery a místostarosty Náchoda, Jana Čtvrtečku a Milana Vika, a dokonce i hejtmana Královéhradeckého kraje, pana Martina Červíčka. Již u vstupu byli hosté vítáni na červeném koberci a zahrnuti welcome drinkem a růžemi, což zanechalo nezapomenutelný dojem.


Během večera měli hosté příležitost prozkoumat naše pokoje, náš unikátní samoobslužný bar a zlatý hřeb našeho hotelu, wellness centrum. Bylo těžké rozhodnout, zda si získala více obdivu naše venkovní vířivka na střeše Bella Vista, nebo nejnovější privátní zóna Lion Spa s parními lázněmi a promyšleným designem sladěným kolem vany od světově uznávaného designéra Haralda Glööcklera.
 
Již od začátku našeho provozu jsme kladli důraz na péči o zdraví a pohodu našich hostů. Proto nebylo překvapením, že k oslavě našich 15 narozenin jsme představili generátor molekulárního vodíku, což bylo slavnostně odhaleno a ihned vyzkoušeno našimi prvními zájemci. Tato inovace podtrhuje náš závazek poskytovat našim hostům špičkové služby a nejmodernější technologie pro jejich pohodlí.

Oslava byla doprovázena bohatým rautem a živou hudbou, kterou zajistily kapely Relax a Gott Revival Morava. To vše vytvořilo neopakovatelnou atmosféru, kterou si naši hosté jistě oblíbili. Moderátorka Jana Doleželová pak provázela celým odpolednem, přidávajíc akci na lehkosti a eleganci.


S hrdostí si připomínáme našich prvních 15 úspěšných let a slibujeme, že budeme i nadále pokračovat v poskytování nejvyšších standardů pohostinství a péče o naše hosty. Tato oslava jasně ukázala, proč je Hotel Tommy jedním z předních zařízení na Náchodsku a proč si naši hosté odnášejí nejen krásné vzpomínky, ale i chuť se k nám znovu vrátit.


Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší narozeninové oslavy a tím nám pomohli oslavit tuto významnou událost v naší historii.

Obrovský dík patří celému týmu Hotelu TOMMY za pomoc s přípravami. Dále děkujeme všem sousedům z Babí za vstřícnost a pomoc s parkovacími prostory a sponzorům Budvar, Kofola a vinařství Hrabal.