ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online

Ceník ubytování se snídaní

mimo sezóna od 01. 10. - 30. 04.

hlavní sezóna od 01. 05. - 30. 09.

svátky se počítají jako hlavní sezóna

Přistýlka -  750,-  osoba / noc se snídaní

Aktuální ceny všech pokojů naleznete zde.

  • Cena za ubytování zahrnuje snídani formou bufetu, lázeňský a městský poplatek, DPH a připojení na internet
  • Parkování na hlídaném parkovišti přímo u hotelu zdarma
  • Zvíře na pokoji 600,- Kč / noc
  • Zdarma možnost úschovny kol
  • Je možné využít příspěvek FKSP na pobyt, wellness, či jiné služby hotelu. Celý hotel je veden jako nekuřácký.Pokoje nejsou vybaveny klimatizací. Vážení hosté, vzhledem k zachování relaxační a klidné atmosféry hotelu nepřijímáme děti mladší 10-ti let. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaše rezervace. Váš Hotel Tommy.

Sleva na ubytování

  • Sleva pro stálé hosty
  • Firemní sleva

Ihned po obdržení závazné objednávky (potvrzení rezervace) bude objednavateli zaslána zálohová faktura ve výši 50% z celkové částky za ubytování. V případě, že tato záloha nebude do 7 pracovních dní proplacena, bude rezervace zrušena. Potvrzením rezervace vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a ubytovacím řádem našeho hotelu. Úhrada zbývající částky, tedy doplatku, je hrazena klientem při příjezdu na ubytování (hotově / platební kartou).

Stornovací podmínky

Storno rezervace musí být podáno písemně a nabývá na účinnosti v den, kdy bylo obdrženo a potvrzeno hotelem. Hotel TOMMY potvrdí obdržení storna do 24 hodin. Obchodní partner či klient musí vždy požadovat potvrzení storna jako evidenci toho, že storno nabylo účinnosti. V případě zrušení objednávky bude klientovi / obchodnímu partnerovi vrácena záloha po odečtení nákladů spojených s poplatky na bankovní operace. Speciální storno podmínky platí pro konference, incentivní a velkokapacitní akce a budou stanoveny a potvrzeny pro každou konkrétní rezervaci. Služby jsou považovány za zaplacené teprve tehdy, kdy je relevantní částka připsána na příslušné bankovní konto A - Hotelu TOMMY & SPA s.r.o. nebo je hotovostní úhrada provedena přímo na hotelové recepci. V případě prodlení úhrady faktury bankovním převodem po termínu splatnosti, je Hotel TOMMY oprávněn účtovat poplatek z prodlení ve výši 0,5% dlužné částky za každý den prodlení až do zaplacení. Potvrzením objednávky klient vyjadřuje souhlas s podmínkami rezervace, tedy i uvedenou cenou, platebními a storno podmínkami.

  • storno 14 a více dnů před zahájením pobytu: 30% z celkové částky pobytu
  • storno 8 - 13 dnů před zahájením pobytu: 50% z celkové částky pobytu
  • storno 7 – 0 dnů před zahájením pobytu: 100% z celkové částky pobytu