ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR nejen pro ubytované, ale i pro veřejnost.

Po celý den otevřený samoobslužný lobby bar uspokojí všechny milovníky dobré kávy, čaje, vína, piva, ale i alko a nealko nápojů, občerstvení v podobě místních dezertů nebo např. čerstvého Popcornu. To vše si můžete kdykoliv vzít sami a po zapsání do hotelové karty, se Vám položky přičtou k Vašemu hotelovému účtu.

Na své si přijdou milovníci italské kávy TREPALLINI, točeného Budějovického piva BUDVAR 33, moravského vína HRABAL / PELVINS - Velké Bílovice, nealko nápojů RAUCH a KOFOLA.

To vše si můžete v klidu vychutnat v naší jedinečné SAMOOBSLUŽNÉ LUISSA Cafe při posezení u krbu, poslechu příjemné hudby, relaxací knih při čtení, hraní společenských her nebo při práci na PC.

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR A LUISSA CAFE je Vám k dispozici po celý den do 22hod.

I jako nehoteloví hosté jste k nám srdečně zváni. Přijeďte na kole, s kočárkem a nebo přijďte procházkou. Náš samoobslužný LOBBY BAR je Vám plně k dispozici. 


JAK TO FUNGUJE?


 - Při příchodu do hotelu obdržíte na recepci ,,KONZUMAČNÍ KARTU". Konzumační karta slouží k zapisování jednotlivých položek, které si vyberete v samoobslužném LOBBY BARU. Každý pokoj nebo host má svoji vlastní.
 - Každý host si dle chuti vybere z baru na co má chuť. Je libo pivo? Ano! Natočíte si sami pivo Budvar 33. Máte chuť na kávu? Ano! Espresso? Lungo? Cappuccino?Latté? To vše si zvládnete uvařit sami i bez profesionálního baristy. 
- Nikdy jste netočili pivo? Nevadí! My Vás to rádi naučíme, jsme Vám neustále k dispozici.
- Vaše konzumační karta obsahuje seznam všech položek samoobslužného baru. Stačí najít tu správnou položku a udělat čárku podle množství tzn. dvě piva? Dvě čárky u políčka Budvar 33 0,5l. 
- Pokud jste náš ubytovaný host, platíte vše až při odjezdu na hotelové recepci, po předložení konzumační karty. Ostatní hosté platí ihned po konzumaci na recepci. Platbu lze provést v hotovosti nebo kartou.

KDE MOHU KONZUMOVAT JÍDLO NEBO PITÍ ZE SAMOOBSLUŽNÉHO LOBBY BARU?
 - veškeré nápoje, pokrmy nebo pochutiny si můžete odnést na pokoj nebo využít našeho přilehlého relaxačního salónku LUISSA CAFÉ. V letních měsících je pro vás připravená zahrádka nebo hotelová zahrada se slunečníky, lavičkami a fontánou. Ideální místo pro váš odpočinek.

CO VŠE NABÍZÍTE? CO SI MŮŽEME U VÁS DÁT?
 - PIVO
, BUDĚJOVICKÝ BUDVAR - BUDVAR 33, BUDVAR NEALKO nebo dle nabídky
 - VÍNO, vinařství HRABAL Velké Bílovice - rozlévaná vína: Veltlínské Zelené nebo NERONET
 - VÍNA lahvová 0,75l HRABAL/PELVINS - bílá, červená a růžová
 - SEKT/PROSECCO 0,75L
 - ALKOHOLICKÉ NÁPOJE:
Gin, Whiskey, Rum, bylinné likéry, Vodka, dle nabídky. Dle možností míchané nápoje.
 - NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE:
Royal Crown COLA, Targa Florio, Vinea, Kofola, Rauch, Rajec
 - RED BULL dle nabídky
 - Pochutiny/SNACK:
Slané arašídy, Pringles - dle nabídky, chipsy - dle nabídky. Čerstvý popcorn z našeho stroje.
 - CHLAZENÁ VITRÍNA:
Nabídka studených pokrmů dle denní nabídky. Domácí plněné bagety, sendviče, bagely, obložené chleby, tortilly, saláty, obložené mísy k pivu či vínu a další dle sezónní nabídky. 
 - NANUKY
dle aktuální nabídky.

Veškerý tento sortiment je přizpůsoben tak, abyste byli schopni si vše obstarat sami. V případě, že si nebudete jisti, jsme Vám plně k dispozici.