ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online

Hotel TOMMY každý den nabízí svým ubytovaným hostům snídani v ceně pobytu. Snídaně se podávají formou teplého a studeného bufetu z čerstvých surovin připravované našim kuchařským personálem. Těšit se můžete každý den od 8,00 -10,00 hod. I jako neubytovaní hosté, jste srdečně vítáni!

Ráno začíná snídaní přímo od nás..

 • Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hod bez obsluhy. Snídaně si Hotel připravuje zcela sám, pro vás. 
  Po celou dobu se můžete těšit na bohatý teplý a studený bufet - výběr z čerstvé uzeniny a sýrů, pomazánky, saláty, čerstvé ovoce a zelenina, jogurty, dle nabídky, carpaccio z červené řepy, rajčatové caprese, vejce na tvrdo, paštika či tlačenka. Vajíčka na různé způsoby ( michaná,volská, sázená,..), fazole v tomatě, párky, klobásy, lívance, palačinky a další dle denní nabídky a sezóny. Naleznete zde i koutek pro cornflace, müsli a více druhů pečiva. Sladké dezerty dle nabídky. V případě, že by Vám něco chybělo, neváhejte se ozvat, pokud to bude v našich silách a možnostech, rádi vám vyhovíme.

Nápoje podle vašich představ během snídaně

 • V nabídce je výběr teplých nápojů - čaje, zrnková káva Trepallini - Espresso, Lungo, Americano, Capuccino nebo Latté
  horká čokoláda Monbana nebo Caro
  Studené nápoje - Výběr z džusů Rauch, Nesycená voda, domácí kvašený nápoj KOMBUCHA, nebo domácí limonáda
  I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat na snídani.
  Cena 250,- Kč / osoba.
  Doporučujeme vám provést rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 491 452 452 / +420 602 138 333 nebo e-mailem info@hotel-tommy.com