ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online

WELLNESS & SPA NEJEN PRO UBYTOVANÉ HOSTY, ALE I PRO VEŘEJNOST, VYZKOUŠEJTE NÁS,....

Vážení hosté, návštěvníci hotelového WELLNESS & SPA,

dovolte nám, pozvat Vás ubytované, ale i širokou veřejnost do našeho rodinného Hotelu TOMMY a jeho  wellness & SPA. 
WELLNESS & SPA může navštívit každý od 10-99 let. Stačí si zavolat na tel. číslo nebo napsat email - KONTAKTY zde a zarezervovat si vámi vybranou wellness zónu. 

A CO VŠE NAŠE WELLNESS & SPA NABÍZÍ?

Krytý bazén o velikosti 6,7 x 4,6m s teplotou vody 28°C
Vířivou vanu Whirlpool pro 2-4 osoby s teplotou vody 30-33°C

Bar s obsluhou, kde si můžete zakoupit chlazené nápoje:  pivo, Prossecco, nealkoholický sekt, energetické nápoje, Royal Crown cola, Targa Florio, Vinea, sycené a jemně sycené vody Rajec nebo džusy Rauch. 

Součástí hotelového Wellness jsou dámské a pánské šatny se skřínkami, sprchou, wc a fénem, jak pro ubytované, tak i pro neubytované hosty.

Naší největší předností jsou SOUKROMÉ ZÓNY POUZE PRO DVA!

HOTEL TOMMY aktuálně nabízí čtyři soukromé zóny: ANDĚL, BUDDHA, BELLA VISTA a LION SPA.
Všechny tyto zóny může navštívit jako ubytovaný, tak i neubytovaný host - VEŘEJNOST. Nutno REZERVOVAT předem. 

Kolik to stojí? - Ceník wellness služeb ZDE

SOUKROMÉ WELLNESS ZÓNY

JAK VYPADÁ SOUKROMÁ ZÓNA ANDĚL a co obsahuje?
ANGEL - soukromá wellness zóna ,,Anděl" nabízí naprosté soukromí pouze pro Vás dva. Naše Wellness služba Vás do zóny uvede a po Vaši dobu, nebudete nikým rušeni. Anděl nabízí HYDROMASÁŽNÍ VANU  a FINSKOU SAUNU, odpočinkové lehátko, sprchový kout a relaxační hudbu. V soukromých zónách je možné chodit bez plavek, rozhodnutí je však pouze na vás. V případě vašeho zájmu je možné si během relaxace dojít za obsluhou do WELLNESS baru a objednat si nápoj, dle Vašeho přání.
Součástí této zóny jsou osušky a prostěradla.
ZAJÍMÁ MĚ VÍCE.... ZÓNU ANDĚL NALEZNETE ZDE - SOUKROMÁ ZÓNA ANDĚL

JAK VYPADÁ SOUKROMÁ ZÓNA BUDDHA a co obsahuje?
BUDDHA - soukromá wellness zóna ,,Buddha" nabízí naprosté soukromí za zavřenými dveřmi, pouze pro Vás dva. Naše Wellness služba Vás do zóny uvede a po Vaši dobu, nebudete nikým rušeni. Buddha nabízí HYDROMASÁŽNÍ VANU, FINSKOU SAUNU, SPRCHU S TROPICKÝM DEŠTĚM, odpočinkové lehátko a minibar s nápoji.. V soukromých zónách je možné chodit bez plavek, rozhodnutí je však pouze na vás. V případě vašeho zájmu je možné si během relaxace dojít za obsluhou do WELLNESS baru a dokoupit si nápoj, dle vašeho přání.
Součástí této zóny jsou ručníky, osušky a prostěradla.
ZAJÍMÁ MĚ VÍCE.... ZÓNU BUDDHA NALEZNETE ZDESOUKROMÁ ZÓNA BUDDHA

JAK VYPADÁ SOUKROMÁ ZÓNA BELLA VISTA a co obsahuje?
Nevšední VENKOVNÍ soukromá wellness zóna ,,BELLA VISTA" na střeše HOTELU TOMMY nabízí naprosté soukromí určené pouze pro Vás dva. Wellness služba Vás do zóny uvede a po celou dobu, nebudete nikým rušeni. Bella Vista nabízí venkovní VÍŘIVOU VANU, prosklenou FINSKOU SAUNU a  odpočinkovou zónu s křesílky pod širým nebem s výhledem na krajinu. Dále zde naleznete krb, pochutiny a minibar s alko i nealko nápoji, který je Vám po celou dobu k dispozici. V soukromých zónách je možné chodit bez plavek, rozhodnutí je však pouze na vás. Součástí této zóny jsou ručníky, osušky, prostěradla a župany
ZAJÍMÁ MĚ VÍCE.... ZÓNU BELLA VISTA  NALEZNETE ZDE - SOUKROMÁ ZÓNA BELLA VISTA

JAK VYPADÁ SOUKROMÁ ZÓNA LION SPA a co obsahuje?
LION SPA - ojedinělá soukromá wellness zóna ,,LION SPA" jen a jen pro Vás dva. Lví zóna nabízí  PARNÍ AROMA LÁZNĚ o teplotě 40°C, vonnou KOUPEL V DELUXE VANĚ, masážní zážitkovou sprchu, odpočinková vyhřívaná lehátka, krb, alko/nealko minibar a  pochutiny.
V soukromých zónách je možné chodit bez plavek, rozhodnutí je však pouze na vás. V případě vašeho zájmu je možné si během relaxace dojít za obsluhou do WELLNESS baru a dokoupit si nápoj, dle vašeho přání.
Součástí této zóny jsou osušky, prostěradla a župany.
ZAJÍMÁ MĚ VÍCE.... ZÓNU LION SPA NALEZNETE ZDESOUKROMÁ ZÓNA LION SPA

DÁRKOVÉ POUKAZY

Pro Vaše blízké Vám připravíme dárkový poukaz na konkrétní procedury nebo v určité finanční hodnotě a pro stálé návštěvníky nabízíme také zvýhodněné vstupy formou permanentek.
Více o dárkových poukazech ZDE Dárkové poukazy

Vyzkoušejte širokou nabídku našich wellness procedur, aromatických koupelí a soukromých zón. Věřte, že služby našeho hotelového wellness centra Vás nechají zapomenout na všechny starosti, problémy a každodenní stres.

Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 491 452 452 nebo +420 602 138 333, popř. e-mailem info@hotel-tommy.com.

OTEVÍRACÍ DOBA WELLNESS CENTRA I PRO VEŘEJNOST

Pondělí až pátek: 13,00 – 21,00 hod.
Sobota až neděle: 09,00 – 21,00 hod.