Hotel Tommy nabízí svým hostům odpočinek a relaxaci v podobě bohaté nabídky služeb hotelového wellness centra. Krytý bazén o velikosti 6,7x 4,6 m, teplota vody 28°C, vířivá vana pro 2 - 4 osoby, teplota vody 30-33°C, soukromé zóny pro dva: BUDDHA nebo ANGEL (hydromasážní vana, finská sauna, odpočinkové lehátko, sprcha, pochutiny, sekt, alko/nealko nápoje, župany) a nevšední privátní venkovní wellness zónu pro 2 osoby BELLA VISTA na střeše hotelu (relaxační vířivá vana a odpočinková zóna s křesílky pod širým nebem s výhledem na krajinu, prosklená finská sauna (90-100 oC), krb, minibar - alko/nealko nápoje, pochutiny, relaxační hudba, župany, osušky, prostěradla) nebo LION SPA (parní aroma lázně o teplotě 40°C, vonná koupek v Deluxe vaně, masážní zážitková sprcha a vyhřívaná lehátka, krb, alko/nealko minibar, pochutiny, relaxační hudba, župany, osušky a prostěradla).

Pro Vaše blízké Vám připravíme dárkový poukaz na konkrétní procedury nebo v určité finanční hodnotě a pro stálé návštěvníky nabízíme také zvýhodněné vstupy formou permanentek.

Vyzkoušejte širokou nabídku našich wellness procedur, aromatických koupelí a soukromých zón. Věřte, že služby našeho hotelového wellness centra Vás nechají zapomenout na všechny starosti, problémy a každodenní stres.

V případě zájmu o více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 491 452 452 nebo +420 602 138 333, popř. e-mailem info@hotel-tommy.com.

OTEVÍRACÍ DOBA WELLNESS CENTRA

Pondělí až pátek: 13,00 – 21,00 hod.
Sobota až neděle: 09,00 – 21,00 hod.