Rezervace
online

Jedinečný koncept samoobslužné restaurace 

SAMOOBSLUŽNÁ RESTAURACE VIOLLA
Nabízí snídaně formou bufetových stolů, včetně točených nealko nápojů, bez obsluhy.
Snídaně se podávájí v čase od 8,00 - 10,00 hod.
Nabízíme: teplý a studený bufet, uzeniny, sýry, jogurty, müsli, ovoce, zelenina, saláty, pomazánky, teplé párky, klobásky, míchaná vajíčka, omelety, lívanečky a další dle nabídky.
Káva espresso, lungo, cappuccino, latté italské značky Trepallini , čaje, horká čokoláda a točené čerstvé džusy Rauch.

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR
Po celý den otevřený samoobslužný lobby bar uspokojí všechny milovníky dobré kávy, čaje, vína, piva, ale i alko a nealko nápojů, občerstvení v podobě dezertů, sendvičů, plněných bagelů, různých druhů Tapas, salátů nebo např. čerstvého Popcornu. To vše si můžete kdykoliv vzít sami a po zapsání do hotelové  konzumační karty, se Vám položky přičtou k Vašemu hotelovému účtu. Na své si přijdou milovníci italské kávy Trepallini, točeného Budějovického piva Budvar 33, moravského vína Hrabal - Velké Bílovice, nealko nápojů Rauch a Kofola. To vše si můžete v klidu vychutnat v naší jedinečné SAMOOBSLUŽNÉ LUISSA Cafe při posezení u krbu, poslechu příjemné hudby, relaxací knih při čtení, hraní společenských her nebo při práci na PC.

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR A LUISSA CAFE je Vám k dispozici po celý den do 22hod.

V nabídce stravovacích služeb hotelu nenajdete klasickou restauraci.

I jako nehoteloví hosté jste k nám srdečně vítáni.

Na snídani je nutné provést rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 491 452 452 / +420 602 138 333 nebo e-mailem info@hotel-tommy.com.

Restaurace je vedena jako nekuřácká, stejně jako všechny prostory Hotelu TOMMY.