Jedinečný koncept samoobslužné restaurace „All you can eat and drink“

SAMOOBSLUŽNÁ RESTAURACE VIOLLA nabízí snídaně formou bufetových stolů, včetně neomezeného množství točených nealko nápojů, bez obsluhy - snídaně v čase od 8,00 - 10,00 hod – teplý a studený bufet, italská káva Trepallini, čaj, točené čerstvé džusy Rauch.

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR po celý den otevřený samoobslužný lobby bar uspokojí všechny milovníky dobré kávy, čaje, vína, piva, ale i alko a nealko nápojů, občerstvení v podobě dezertů, sendvičů a salátů nebo např. čerstvého Popcornu. To vše si můžete kdykoliv vzít sami a po zapsání do hotelové karty, se Vám položky přičtou k Vašemu hotelovému účtu. Na své si přijdou milovníci italské kávy Trepallini, točeného Budějovického piva Budvar 33, moravského vína Hrabal - Velké Bílovice, nealko nápojů Rauch a Kofola. To vše si můžete v klidu vychutnat v naší jedinečné SAMOOBSLUŽNÉ LUISSA Cafe při posezení u krbu, poslechu příjemné hudby, relaxací knih při čtení, hraní společenských her nebo při práci na PC.

SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR A LUISSA CAFE je Vám k dispozici po celý den do 22hod.

V nabídce stravovacích služeb hotelu nenajdete klasickou restauraci.

I jako nehoteloví hosté jste k nám srdečně vítáni.

Na snídani je nutné provést rezervaci míst předem na telefonním čísle +420 491 452 452 / +420 602 138 333 nebo e-mailem info@hotel-tommy.com.

Restaurace je vedena jako nekuřácká, stejně jako všechny prostory Hotelu TOMMY.

Provozní doba Restaurace VIOLLA

Pondělí až neděle: Snídaně: 08,00 - 10,00 hod.