ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rezervace
online

Hotel TOMMY Wellness & SPA je především rodinný hotel s velikou láskou ke zvířatům. U nás jsou vaši zvířecí miláčci vítáni. Náš tým doplňují dva čtyřnozí chlupáči Bianca a Fin. Určitě Vás během pobytu jeden z nich přijde přivítat.

.....Prosím Vás, co znamenají ta ,,ÁČKA" všude po hotelu,....
ta ,,áčka" znamenají Andrejsovi - rodina, rodinný hotel

Náš rodinný tým se skládá z majitele/ředitele/šéfa,manžela a otce Václava Andrejse, který je motorem tohoto hotelu. Designerem, architektem,stavby vedoucím a mozkem celého hotelu. Pokud se ptáte, kdo vybíral tapety, je to právě on. Pokud se ptáte, kdo objednal nábytek, který byl dovezen až z Indonésie, je to zase on. Chceme naši práci dělat jinak, odlišit se, proto jsou naše prostory nevšední, nestandardní, přesto jedinečné. Ale to je právě rukopis, který přináší majitel Václav Andrejs do života hotelu.

Na recepci zcela jistě uvidíte šéfku, vedoucí recepce, pomocnou sílu v kuchyni nebo na pokojích manželku a matku Evu Andrejsovou. Neustále starající se žena, která dělá vše pro vás hosty, abyste se u nás cítili co nejlépe. Jakýkoliv problém je už teď vyřešen. Vaše přání nebo prosba splněná. Mile ráda Vám doporučí dobrou restauraci, poradí kudy se vydat na zajímavé místo v okolí nebo vám donese kávu do našeho modrého salónku Luissa café a prohodí s vámi pár slov.

Provozní, kuchař, markeťák, fotograf a při trochu volného času i zahradník. Syn Tomáš Andrejs. Zajistí, aby vaše pivo teklo v té nejlepší kvalitě, aby víno přijelo z Moravy vždy v čas a především, aby snídaně byly vždy tak, jak si přejete. Postará se, aby bylo vždy co pít a jíst v samoobslužném LOBBY BARU. Prezentace a fotografie hotelu jdou za Tomášem a také při komunikaci na sociálních sítích komunikujete právě s ním. Tomáš se také postará, aby hotelová zahrada byla čerstvě posečená, upravená a voňavá. Pokud se stále ptáte proč se Hotel TOMMY jmenuje TOMMY, pak je to právě on, Tomáš - Tomi - TOMMY.

Není rodina jako rodina,..

náš hotel, by ale nefungoval bez našeho skvělého personálu, který je už po tolika společných letech rodinou. Ať už to jsou holky na recepci, které jsou s vámi v nejbližším kontaktu po celou dobu vašeho pobytu nebo je to skvělá pokojská, která se stará o čistotu na vašem pokoji. Personál Wellness & SPA, který se stará o vaše pohodlí, relax a příjemné prostředí, je nedílnou součástí týmu. Dále pomocné síly v kuchyni, brigádnici jako pomocný servis v Lobby baru, Luisse Café nebo Violle. Náš hotel by nefungoval bez našeho správce a údržbáře, který je tu kdykoliv, když nastane problém, něco nefunguje a nebo třeba napadne venku sníh. Každý máme svoji pozici, práci, ale každý z nás je tu především právě pro vás.

Všichni jsme jedna velká rodina, jeden tým.

Náš Hotel je založený na klidu, romantice a odpočinku. Snažíme se vytvořit podmínky, abyste se u nás cítili jako na dovolené, bez starostí, chaosu nebo stresu. Pro tyto důvody jsme vybudovali příjemné prostředí, soukromé wellness zóny pouze pro dva. Veškeré procedury, služby ve Wellness & SPA jsou nutné dopředu rezerovat, právě z důvodu vašeho soukromí. A proto neposkytujeme ubytování dětem mladších 10 let, abyste si i vy rodiče dokázaly na 100% odpočinout. Věříme, že toto opatření příjmete a chápete.

Stojí za zmínku,..

15 let v kostce
V průběhu 15 leté usilovné práce nás navštívila i celá řada známých osobností kulturního i politického života. Bohužel, někteří mezi námi již nejsou, ale určitě stojí za to uvést jejich jména. Nezapomenutelným zážitkem byla návštěva zpěvačky paní Hany Zagorové, herce pana Jana Třísky, Vladimíra Brabce, manželů Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové a dalších.
Za 15 let máme spoustu zážitků s více než čtyřmi desítkami dalších známých osobností.  Namátkově můžeme vzpomenout na zpěváka Michala Davida, Tomáše Töpfera, Martina Dejdara, Kateřinu Brožovou, Rudolfa Hrušinského, Jiřího Lábuse a mnoho dalších.
Také si považujeme za čest, natáčení televizních pořadů: ČESKÁ TELEVIZE, pořad ,,Cyklotoulky" v Kladském Pomezí , TV NOVA „ Mise nový domov “ s Terezou Pergnerovou a TV PRIMA reality show „ Hledá se táta “  a mnoho dalšího.

Významným partnerem HOTELU TOMMY je již více jak 8 let Fotbalová asociace České republiky- FAČR , která nás pravidelně i několikrát ročně navštěvuje, při příležitosti fotbalových zápasů Reprezentace mužů a žen při mezinárodních utkáních.

Hotel TOMMY se může pyšnit několika certifikáty a oceněními, které obdržel za dobu svého působení v oblasti cestovního ruchu.

* Již v roce 2012 obdržel HOTEL TOMMY ocenění ( CZECH HOTEL AWARDS )
Hotel roku 2012 v kategorii *** ( tři hvězdičky )  a také v kategorii SPA & WELLNESS.  

* V roce 2022 po 10 letech znovu HOTEL TOMMY získává ocenění ( CZECH HOTEL AWARDS )
Hotel roku 2022 v kategorii *** ( tři hvězdičky )  a také v kategorii  SPA & WELLNESS.

* Hotel TOMMY má certifikační ocenění udělené klasifikační komisí  HOTELSTARS.cz
„ HOTEL  *** SUPERIOR “