Rezervace
online

Dětský okruh - základní

Okruh je určený pro děti od 3 let, pokud mají požadovanou výšku a dostanou na jistící lana na kterých zvládnou manipulaci s jistícím systémem. To musí předvést instruktorovi na trenažeru a ten pak vydá souhlas ke vstupu na dětský okruh. Má 12 překážek + 1 lanovku. Na tomto okruhu mají děti vždy něco pevného pod nohama. Rodiče, zákonný zástupce či doprovod osoby starší 18 let se může také účastnit okruhu. Celé zařízení je konstruováno i pro pohyb dospělých osob. Trasa dětského okruhu je jednosměrná. Na plošině mohou být max. tři osoby, na překážce vždy jen jedna. Na dětský okruh je vstup v celotělovém úvazku, ochrannou helmou a jistícími karabinami. K jištění se zde používají dvě karabiny.

Dětský okruh - prodloužený
Má 20 překážek + 2 lanovky. Platí zde stejné podmínky jako u základního okruhu. Je to delší trasa s těžšími překážkami. V tomto okruhu už děti nemají vždy něco pevného pod nohama.

Velký okruh – modrý
Má 12 překážek + 3 lanovky. Pohyb na velkém okruhu je možný pouze po proškolení a na pokyn instruktora. Trasa je určena dospělým a dětem od výšky 150 cm. Tato trasa je ve výšce 5 – 8 metrů. Na plošince mohou být max. dvě osoby, na překážce pouze jedna. Trasa velkého okruhu je jednosměrná. Na velkém okruh je vstup v celotělovém úvazku, ochranou helmou a jistícími karabinami. K jištění se zde používají dvě karabiny. Tato trasa může obsahovat 3 sjezdy lanovkou.

Velký okruh - zelený
Má 21 překážek + 3 lanovky. Obtížnější trasa. Platí zde stejné podmínky jako u základního okruhu. Je to delší a obtížnější trasa pro ty, kterým základní okruh nestačí.

Velký okruh - červený
Má 27 překážek + 3 lanovky. Nejtěžší trasa našeho lanového parku, na kterém se projdou všechny překážky. Platí zde stejné podmínky jako u základního okruhu. Lanovkový okruh – 3 lanovky. Pohyb na lanovkovém okruhu je možný pouze po proškolení a na pokyn instruktora. Lanovkový okruh je určen dospělým a dětem od 150 cm. Na plošince mohou být max. dvě osoby, na lanovce pouze jedna. K jištění se zde používají dvě karabiny.

Otvírací doba
květen, červen - víkendy 9 - 17 hodin
červenec, srpen - denně 9 - 17 hodin
září, říjen - víkendy 9 - 17 hodin

Mimo otevírací dobu dle dohody na čísle +420 608 368 703
VÍCE INFO A PŘÍPADNÁ KOMUNIKACE ZDE http://www.hopstrada.cz/

Kudy k nám

Naleznete nás v Náchodě u zámku. Cesta k nám vede směrem k zámecké oboře, kde se před ní vydáte vpravo na lesní cestu ( která vede k modré střelce, táboru a dále na Plhov ) a tam nás po pravé straně najdete. Pokud byste si nevěděli rady jak se k nám dostat neváhejte zavolat na telefonní číslo 608 368 703 a my Vás rádi navedeme přímo k nám.

Ceník

Dětský okruh - základní

200 Kč

Dětský okruh - prodloužený

300 Kč

Dětský okruh - opakování

100 Kč

Velký okruh - modrý

300 Kč

Velký okruh - zelený

420 Kč

Velký okruh - červený

500 Kč

Samotný okruh 3 lanovek

150 Kč

NELZE PLATIT KARTOU

Pro skupinové akce je možnost slevy po domluvě s obsluhou lanového parku.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI HOPSTRÁDA